درباره‌ی ما

در سال ۱۳۹۸، شرکت بسپار تکنولوژی در تبریز تاسیس شد. مرکز تحقیق و توسعه ما با فتوپلیمرهای مدل آغاز شده است. 3D provision یکی از محبوب ترین برندهای مواد پرینت سه بعدی است که بزرگترین رویداد در سال گذشته بود که با تولید رزین دندانپزشکی و ریخته گری جواهرات به دست آمد. به طور همزمان بنا به درخواست مشتریان، رزین های Temp، ABS و شفاف تولید می شود و برای پرینترهای DLP و LCDمورد استفاده قرار گرفتند. تولید رزین های جدید به ویژه در پزشکی و در درجه انعطاف پذیر یکی از برنامه های مهم تیم تحقیق و توسعه گروه ما می باشد. پشتیبانی از محصولات و ارائه خدمات پس از فروش بزرگترین هدف شرکت بسپارتکنولوژی در جهت جلب رضایت مشتریان می باشد.

مدیر تحقیق و توسعه

پروفسور بهزاد پورعباس

مدیر بازرگانی و فروش

رضا عظیمی

مدیر عامل

الهه مهربخش

مدیر دپارتمان تولید پرینتر سه بعدی

سیامک محمود زاده

رویکرد ما

دیدگاه بسپارتکنولوژی به تکنولوژی چاپ سه بعدی

در سال ۱۳۹۸، شرکت بسپار تکنولوژی اولین شرکت دانش بنیان تولید کننده در حوضه فتوپلیمرها در شهر اولین ها در تبریز تاسیس گردید که با هدف تولید رزین های پرینتر های سه بعدی اغاز بکار نمود ودر ادامه سیاست های شرکت در راستای بهبود محصولات تولیدی خود اقدام به راه اندازه بخش تجهیزات افزایشی نمود که حاصل این امر موجب تولید اولین پرینترهای سریع رزینی در ایران گردید مرکز تحقیق و توسعه ما با تولید فتوپلیمرهای مدلینگ و با برند 3D provision که یکی از محبوب ترین و بروزترین برند رزین پرینت های سه بعدی حال حاضر هست روانه بازار شد و به علت کیفیت بالای مواد اولیه و دانش فناوری بالای نهفته در محصولاتمان و با تولید رزین های مرتبط با دندانپزشکی و طلا و جواهرات و صنعتی،بزرگترین رویداد را در سال اول حضور خود در بازار برای خود رقم زد و با درخواست روزافزون مشتریان از رزین های Model ,Castabl Temp، ABS برای پرینترهای نوع DLP و LCD مواجه گردیدیم.
تولید رزین های جدید به ویژه در حوضه پزشکی و در درجه انعطاف پذیر یکی از برنامه های مهم تیم تحقیق و توسعه گروه ما می باشد و همچنین شرکت در راستای ارائه خدمات تهیه و تولید تجهیزات حوضه ساختار افزایشی با تکیه بر تیم پشتیبانی قوی خود اقدام به ارئه انواع تجهیزات ساختار افزایشی و cadcam dental مینماید تا با ارایه محصولات وارداتی نیز جلب رضایت باشگاه مشتریان خود را نیز جلب نماییم.

سهم ما از بومی سازی

شرکت بسپارتکنولوژی

بسپار تکنولوژی در زمینه تولید انواع رزین های فتوپلیمر با تکیه بر دانش فنی هم اینک سهم مهمی در بازار تولید و پخش این صنعت ایفا میکند . این مجموعه افتخار این را دارد که اعلام کند با میانگین تولید 1300 لیتری رزین در سال 1400 سهم20 درصدی در این زمینه را از آن خود کرده است.

شرکت آرمان مبتکران فیدار

با تشکر از مجموعه بسپارتکنولوژی که با تولید رزین خوب ایرانی , با کیفیت مطلوب مورد استفاده در پرینترهایمان گامی جدید در بومی سازی فتوپلیمر ها ارائه داده اند .

مجموعه 3dgold1

شرکت بسپارتکنولوژی تولیدکننده یکی از بهترین مجموعه رزین های پرینترهای سه بعدی هستند . حتما از وجودشون بهره ببرید .

تماس باما

کارگاه : تبریز , خیابان پاستور , جنب کلانتری ۱۵ , شرکت بسپار تکنولوژی

شنبه تا پنجشنبه: ۹ صبح – ۶ عصر

دفتر مرکزی : تبریز , خیابان پاستور , خیابان ضیا آذر , پلاک 9 واحد4

شنبه تا پنجشنبه: ۹ صبح – ۶ عصر

شروع کنید

هم اکنون یک قرار ملاقات با ما تنظیم کنید . ما بی صبرانه برای ارئه خدمتی نوین آماده ایم.

10 + 1 =